Titiz Group Hakkında

Titiz Group'u Tanıyalım

Hizmet sunduğumuz alanlarda; beklentileri tümüyle karşılayan öncü ve yenilikçi uygulamalarla fark yaratarak, yüksek müşteri bilinci oluşturmak, yasal şartlara ve yönetim sistemi standartlarına ödünsüz bağlı kalmak ve sürekli iyileşmeyi en önemli kurumsal değer olarak benimsemek tartışılmaz ilkemizdir.

Başta, temizlik, hazır yemek ve özel güvenlik olmak üzere, sunduğumuz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlarız.

Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı dürüst olmayı, güven vermeyi,  etik değerleri korumayı temel alır ve bu ilkeleri şeffaf iletişim anlayışı ile destekleriz.

Çalışma ortamımızdan ya da hizmet sunduğumuz diğer alanlardan kaynaklanabilecek sağlık ve güvenlik risklerine karşı çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi korumak amacıyla güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı ve çalışanlarımızın bu amaca katılımını hedefler, taahhüt eder ve bu anlayışımızın devamı için risk analizine dayalı proaktif yaklaşımlar sergileriz.

Gelecek nesillere sağlıklı, ekolojik dengesi bozulmamış, yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla; hizmetlerimizin tümünde çevresel etkileri değerlendirir, bu etkileri kontrol altında tutarak, doğal kaynakların verimli ve tasarruflu kullanımına önem veririz. Bu amaçla çevre kirliliğinin azaltılmasına yönelik projeleri destekler ve çevre duyarlılığımızın gelecek nesillere taşınmasını amaçlarız.

Sunduğumuz tüm yiyecek ve içecek hizmetlerinde sağlıklı ve güvenilir gıdalara ulaşma hakkının temel bir insan hakkı olduğu bilinciyle hareket eder, bu bilinci etkin gıda güvenliği uygulamalarıyla destekleriz.

Çalışanlarımızın tecrübe, bilgi ve yaratıcılıklarına değer verir ve gelişimlerini destekleriz. Bu destek, faaliyet ve taahhütlerimizin temel taşıdır.

Tüm çalışanlarımız, değerler ve prensipler doğrultusunda oluşturulmuş ve kurumsal bilincimizin yapı taşı olan yönetim politikamızın ve sürekli iyileştirme taahhüdümüzün bir parçasıdır.

MARKALARIMIZ

01.

Temizlik

Ülkemizdeki temizlik şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan Titiz Group, ücretsiz keşif ile tüm temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermektedir.

02.

Güvenlik

Güvenlik mühendisliği yaklaşımıyla; kriz yönetimi, baskı altında hareket ve operasyonel eğitimler almış profesyonel yönetim kadromuzla hizmetinizdeyiz.

03.

Gıda ve Catering

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektöründe iş ortaklarımızın tercih ettiği marka ve yiyecek kültürünün değişmez lezzeti olmayı hedefliyoruz.

04.

Kafe ve Food

Gıda güvenliği ve kalite standartlarına verdiğimiz önemle, tedarik ettiğimiz ürünlerin sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmasını ilke edindik. Fast Food ve Kafe ürünlerimiz ve zengin menü içeriğimizle müşteri taleplerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

05.

Teknik ve Peyzaj

Plazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, siteler, banka şubeleri ve fabrikalar ciddi sistemlere sahip, sürekli teknik hizmet ve bakım gerektiren tesislerdir. Yeşilin hayatın akciğeri olduğunu düşünüyor ve artmasını destekliyoruz.

06.

TGMobil

Uygun temizlik maliyetleri konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla randevu alabilir firmamızla çalışma yapabilirsiniz.