Entegre Bina ve Tesis Yönetimi, temel olarak 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa dayanmaktadır.

Bu hizmetlerde esas olan, organizasyonun var olan verimliliğini arttırmak için insan kaynakları ve işletme yönetiminin fiziksel alt yapı üzerinden en etkin bir şekilde desteklenmesidir.

Amacımız, iş ortaklarımızın tesislerindeki konuk ve / veya çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırıp konfor alanlarını genişletmektir.

Entegre Bina ve Tesis Yönetimimizin kapsadığı Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım hizmetlerimiz ile İş ortaklarımızın ana faaliyetlerini daha sağlıklı, verimli yürütmesine ve bütçelerine ciddi bir tasarruf katkısı sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektöründe iş ortaklarımızın tercih ettiği marka ve yiyecek kültürünün değişmez lezzeti olmayı hedefliyoruz.

Periyodik olarak yürüttüğümüz detaylı denetimlerle personelin ellerinden, kullanılan araçlardan ve üretilen yemeklerden numuneler alarak analizler yaptırıyor ve bunları kayıt altına alıyoruz.

Faaliyette bulunduğumuz bölgelerde müşteri odaklı ve dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirerek istihdam sağlamakta ve ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuruz.